Langų Valymo Robotas X6

Rezervacija

Robotas yra universalus, nes lengvai prisitaiko prie valomo paviršiaus

Speciali vienpusio valymo sistema užtikrina įvairaus storio bei skirtingo paviršiaus stiklo valymą. Šis modelis yra universalus, nes tinka valyti langams, stikliniams bei veidrodiniams paviršiams, dušo kabinoms, plytelėms vonios kambaryje ir dar daugiau. Ant roboto yra pneumatinės pagalvėlės, kurios automatiškai prisitaiko prie valomo paviršiaus. Šis modelis saugiai ir sklandžiai juda stikliniais paviršiais.

Tinka valyti bet kokio storio stiklui

Lengvai valdomas

Robotą nuotolinio valdymo pulteliu galima valdyti iki 15 m atstumu keturiomis judėjimo kryptimis.

Dviejų rūšių mikropluošto šluostės

X6 turi dviejų rūšių valymo šluostes. Oranžinės spalvos skirtos sausam valymui, o pilkos spalvos - šlapiam valymui ir poliravimui. Dideles servetėlės efektyviai surenka dulkes ir kitus nešvarumus bei valo net paviršiaus kraštą. Valant paviršius yra naudojamos daugkartinės mikropluošto šluostės, jas lengva skalbti. Tai taupo jūsų pinigus bei tausoja gamtą.

Cop Rose gamintojo siekiamybė - ilgaamžiškumas gaminiui.

Komplektacija:

robotas - 1 vnt.

4,0 m laidas - 1 vnt.

maitinimo blokas (50-60 Hz, 100-240 V) - 1 vnt.

nuotolinio valdymo pultas - 1 vnt.

Nuotraukose pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu : +37060940102.

Kaina nuomojantis:

2 paroms: 10 € / para

3-5 paroms: 8 € / para

6-10 paroms: 6 € / para

10 ir daugiau: 4 € / para